2006/2007

Nasze osiągniecia

Uczniowie z naszej szkoły uczestniczą w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Potwierdzeniem sukcesów są liczne dyplomy i puchary. Bardzo często uczniowie wraz z nauczycielami przygotowują różne przedstawienia, uroczystości, które są następnie prezentowane poza szkołą.

MINI PLAYBACK SHOW
W czasie ferii zimowych odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie konkurs Mini Playback Show. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział dziewczęta, które uczęszczają na zajęcia kółka teatralno - tanecznego. Zespół przygotowała pani H.Szulc. Dziewczynki zaprezentowały piosenkę Sixteen "Obudź we mnie Wenus".

Zajęły I miejsce:

• Ania Kucharska
  • Kasia Majewska
  • Marika Paczkowska
  • Małgosia Gąsiorek

KONKURS RECYTATORSKI
28 lutego 2007r. odbył się w Gniewkowie konkurs recytatorski dla klas I - III.
Z naszej szkoły wzięli w nim udział dzieci z:

• klasy I - Miłosz Ignacyk,
  • klasy II - Gosia Gąsiorek i Liliana Lewandowska - uczniów przygotowała p. M.Roszak,
  • klasy III - Darek Sąsała, Sebastian Skonieczka, Mikołaj Matraszek, Natalia Kubicka, Ania Paczkowska - uczniów przygotowała p. H.Szulc.

Wysłuchaliśmy aż 46 wierszy Danuty Wawiłow.

Laureatami zostali:
klasa II - Małgosia Gąsiorek - I miejsce,
klasa III - Darek Sąsała - III miejsce.

GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w klasyfikacji dryżunowej "GMINNEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH". Zawody odbyły się
23 marca 2007 roku w Gniewkowie.