Nasze osiągniecia

XXII GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE
We wrześniu uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnych Biegach Przełajowych. W tych biegach wystartowało około 150 zawodników. Nasza szkoła wywalczyła III miejsce.

KONKURS PLASTYCZNY
Uczniowie naszej szkoły brali udział w plastycznym konkursie "Zwierzęta chronione w Polsce". Konkurs został zorganizowany przez Urząd Miejski w Gniewkowie przy współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. W konkursie wzięło udział 257 uczniów.

W kategorii klas II
Tymoteusz Ignacyk

W kategorii klas III
Jan Łapicz

Mateusz Nowicki

W kategorii klas V
Agata Kozak

Tomasz Basiński
Julita Sobieralska
Jagoda Krempeć

W kategorii klas VI
Julia Kozak
Weronika Nowacka
Wojciech Paczkowski

Cezary Wołoszyn
Krystian Rafiński
Norbert Pawlak

3 GNIEWKOWSKA GALA SPORTU
Dnia 26 stycznia 2012r. w sali koncertowej ośrodka kultury i sportu w Gniewkowie odbyła się gala sportu. Najpopularniejszym sportowcem została Weronika Nowacka (siatkarka UKS Gniewkowo).

TURNIEJ SIATKÓWKI
Dnia 1 lutego 2012r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Gniewkowie odbył się turniej sitkówki dziewcząt w kategorii
kl. IV - VI szkoła podstawowa.

Był rozgrywany jednocześnie na dwóch boiskach. Odbywał się w oparciu o [rzepisy mini siatkówki. Wzięło w nim udział pięć drużyn, które rywalizowały w jednej grupie systemem "każdy z każdym".

SP Murzynno - skład: Paulina Kołodziejczyk, Wiktoria Wójcik, Martyna Głowacka, Weronika Nowacka, Kinga Sąsała.

KOŃCOWA TABELA I KOLEJNOŚĆ:

1. UKS I GNIEWKOWO MMMMM 4 - 4 - 0
2. UKS II GNIEWKOWO MMMMm4 - 3 - 1
3. SP MURZYNNO MMMMMMM 4 - 2 - 2
4. SP WIERZCHOSŁAWICE NNNii4 - 1 - 3
5. UKS III GNIEWKOWO MMMMii4 - 0 - 4

Turniej przeprowadzili, sędziowali oraz zorganizowali drużyny: Pani Ewa Szulc (UKS Gniewkowo), Pani Halina Szulc (SP Murzynno), Pan Bartłomiej Krzemiński (UKS Gniewkowo).

FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO
Dnia 10 lutego 2012r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu odbyła się gala finałowa konkursu plastycznego "Moje bezpieczne ferie". Konkurs został ogłoszony przez inowrocławską Policję, Straż Pożarną oraz Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, a był skierowany dla uczniów od IV do VI klasy szkoły podstawowej.

Udział w konkursie wzięło 19 szkół powiatu inowrocławskiego. Wyłoniono 28 laureatów, w tym 15 wyróżnień.

Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Jagoda Krempeć z klasy V, która otrzymała dyplom, plecak sportowy oraz policyjne gadżety.

"WARTO SIĘ CZEGOŚ NAUCZYĆ I DBAĆ O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO"

XXVIII BIEGI OLIMPIJSKIE
Zawody odbyły się 17 kwietnia 2012r. na Stadionie Miejskim w Gniewkowie i jego okolicach. Wzięło w nich udział ponad 200 uczestników (dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, z terenu miasta i gminy Gniewkowo).

Odbyło się 10 biegów w kategoriach wiekowych od 11 lat i młodszych do 16 lat, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców, na dystansach od 400 m do 1500 m.

Nasza szkoła wywalczyła III miejsce.