Nasze osiągniecia

We
wrześniu 2014r. uczniowie brali udział w konkursie ekologicznym "Wszyscy segregujemy odpady".

W kategorii klas II:

II miejsce zajęła Aleksandra Otremba

Nagrody ufundował Urząd Miejski w Gniewkowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

OGÓLNOPOLOSKI KONKURS PLASTYCZNY "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”
Uczniowie naszej szkoły brali również udział w konkursie na temat: "Zapobiegajmy pożarom".

Celem konkursu było zainteresowanie od najmłodszych lat dzieci i młodzieży, ich nauczycieli oraz opiekunów z problematyką ochrony przeciwpożarowej, tradycją, służbą i pracą strażaków.

KONKURS ŚWIĄTECZNY "MOJA BOMBKA"
W grudniu 2014r. uczniowie klas I - III brali udział w konkursie "MOJA BOMBKA". Wróżniono 20 bombek wśród 50 prac. Z naszej szkoły wyróżniono następujących uczniów:

• Jakuba Łapicza z klasy I,
  • Piotra Kaszubskiego z klasy I,
  • Jowitę Frankowską z klasy III.

Wyróżnieni uczniowie klas I - III wraz z opiekunami brali udziałw spotkaniu świątecznym z burmistrzem Adamem Roszakiem. Na spotkaniu wręczono nagrody, a dzieci zawiesiły swoje prace na choince, która stoi w holu urzędu.

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS PIĄTYCH
Dnia
20 marca 2015 roku uczniowie: Jan Łapicz i Patryk Drzewucki brali udział w Gminnym Konkursie Matematycznym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie.

"CHCĘ, BY NA DROGACH BYŁO BEZPIECZNIE"

16 czerwca 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusz Korczaka w Inowrocławiu odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego pn. "Chcę, by na drogach było bezpiecznie."