2007/2008

Nasze osiągniecia

XVII GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE - MEMORIAŁ JACKA RATAJCZAKA
Dnia 21 września 2007r. nasza szkoła brała udział w biegach przełajowych, które odbyły się na Stadionie Miejskim w Gniewkowie i jego okolicach.

KONKURS RECYTATORSKI O ZŁOCISTĄ KROPLĘ MIODU MISIA USZATKA

W środę
5 marca 2008r. odbył się w Gniewkowie Gminny Konkurs Recytatorski. Z naszej szkoły wzięli w nim udział uczniowie klas I - III. A oto wyniki:

klasa I

• I miejsce - Kinga Sąsała
  • II miejsce - Weronika Nowacka
  • III miejsce - Błażej Czaja

wyróżnienie - Martyna Głowacka

klasa II

• I miejsce - Milena Kraszewska

klasa III

• I miejsce - Małgosia Gąsiorek, Wojciech Marczak
  • II miejsce - Martyna Cegielska
  • III miejsce - Zyta Głowacka

wyróżnienie - Marta Lewandowska

MINI PLAYBACK SHOW
14 marca 2008r. odbył sie w Gniewkowie konkurs Mini Playback Show. Z naszej szkoły uczestniczyli uczniowie klas I - VI. Dzieci brały udział w konkursie solistów oraz prezentowały się zespoły. Konkurencja była ogromna, ale zdobyliśmy wiele nagród.

• I miejsce zajęli: Martyna Cegielska, Krzysiu Senske, którzy wybrali piosenkę z Misicalu High School Musical.
  • II miejsce zajęła solistka Milena Kraszewska. Milena śpiewała piosenkę Alicji Majewskiej "Być kobietą".
  • III miejsce zajął zespół w składzie: Małgosia Gąsiorek, Weronika Nowacka, Kinga Sąsała. Dziewczynki śpiewały piosenkę Dody "Szansa".

KONKURS PIOSENKI "SPOD PIÓRA AGNIESZKI OSIECKIEJ"
3 maja 2008 roku odbył się w Gniewkowie konkurs piosenki. Dziewczęta z naszej szkoły trenowały śpiewanie, ćwiczyły głos na zajęciach z p. H.Szulc. Do konkursu zgłosiły się:
z klasy I - III - Kinga Sąsała, Weronika Nowacka, Małgosia Gąsiorek, klas IV - VI - Ania Kucharska, Marika Paczkowska.

W konkursie brało udział aż 25 uczniów z różnych szkół naszej gminy.

• I miejsce - Małgorzata Gąsiorek
  • III miejsce - Kinga Sąsała

"BLIŻEJ POEZJI"
3 czerwca 2008r. w amfiteatrze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie pt."Bliżej poezji". Miłośnicy poezji mogli wysłuchać utworów Marka Grechuty, Agnieszki Osieckiej oraz Czesława Niemena.
Odbyło się też wręczenie nagród zwycięzcom Wiosennego konkursu Poetyckiego.
W kategorii klas I - III zwyciężyli uczniowie klasy I przygotowani przez p. H.Szulc.

• I miejsce zajęła Kinga Sąsała "Róże",
  • II miejsce zajął Wojtek Paczkowski "Wiosna",
  • III miejsce zajęła Weronika Nowacka "Stokrotki".