2010/2011

Nasze osiągniecia

XX GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE - IV MEMORIAŁ JACKA RATAJCZAKA
Biegi odbyły się 23 września 2010r. na Stadionie Miejskim w Gniewkowie i jego okolicach. W tych biegach brało udział ponad 200 uczestników. Nasza szkoła zajęła III miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Najlepsze wyniki indywidualne:

Bieg I - kat. Dz. Kl. IV SP i mł. – dystans 400 m

III miejsce - Weronika Nowacka

Bieg V - kat. Dz. Kl. VI SP – dystans 600 m

II miejsce - Małgorzata Gąsiorek

KONKURS EKOLOGICZNY

Uczniowie brali udział w konkursie ekologicznym pt. "Ochrona środowiska widziana Twoimi oczami". Organizatorem konkursu był Urząd Miejski w Gniewkowie przy współudziale Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowch, m.in. Gniewkowa, Murzynna, Kijewa, Szadłowic. Prace były oceniane w sześciu kategoriach.

W kategorii klas I
Jan Łapicz NowickiSenske

W kategorii klas III
Julia Sobierajska

Agata Kozak

Kacper SkonieczkaKrempeć

W kategorii klas VI
Marta Lewandowska

XXVI BIEGI OLIMPIJSKIE
Dnia 18 kwietnia 2011r. uczniowie naszej szkoły brali udział w BIEGACH OLIMPIJSKICH i wywalczyli II miejsce.