2011/2012

Nasze osiągniecia

XXI GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE - V MEMORIAŁ JACKA RATAJCZAKA
Biegi odbyły się 28 września 2011r. na Stadionie Miejskim w Gniewkowie i jego okolicach. Nasza szkoła wywalczyła III miejsce.

KONKURS PLASTYCZNY
Urząd Miejski w Gniewkowie przy współpracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu ogłosił konkurs plastyczny dla szkół podstawowych z gminy Gniewkowo. Tematyką konkursu było: "Jak ja i moja rodzina chronimy środowisko naturalne 2011". Konkurs cieszył się dużą popularnością, gdyż wzięło w nim udział 253 uczestników, w tym uczniowie z naszej szkoły.

Wyniki konkursu według kategorii:
I miejsce - Magdalena Senske, Zuzanna Pawlak,

II miejsce - Oliwier Cegielski, Wojciech Rogoziński

Klasy IV
III miejsce - Julita Sobieralska

Klasy V
I miejsce - Błażej Czaja

Prace uczniów wiszą w Urzędzie Miejskim w Gniewkowie, uczestnicy otrzymali nagrody.

KONKURS RECYTATORSKI
Dnia 23 listopada 2011r. uczniowie z klas I - III wzięli udział w Konkursie Recytatorskim + Prezentacji twórczości Jana Brzechwy i Marii Konopnickiej. Konkurs zorganizował Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Gniewkowie.

Uczniowie z naszej szkoły wypadli bardzo dobrze spośród około 60 uczestników.

I miejsce - Tymoteusz Ignacyk z klasy I
II miejsce - Jan Łapicz z klasy II
III miejsce - Mateusz Nowicki z klasy II.

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI
W sobotę 17 grudnia 2011r. nasza uczennica Marysia Zawada uczestniczyła w etapie rejonowym konkursu matematycznego zorganizowanego przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty. Marysia przez około półtora godziny rozwiązywała cztery zadania tekstowe.
Niestety nie udało się jej przejść do następnego etapu.

Pomimo tego gratulujemy dotychczasowych sukcesów!

KONKURS RECYTATORSKI
Dnia 15 maja 2012r. uczniowie z klas I - III brali udział w konkursie recytatorskim "Poezja Jana Brzechwy, wciąż uczy i rozwesela". Konkurs zorganizował Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Gniewkowie. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Tymoteusz Ignacyk, Oliwier Cegielski, Katarzyna Rogozińska, Mateusz Nowicki i Jan Łapicz.

I miejsce zajął Tymoteusz Ignacyk z klasy I.