Kolejna rocznica

Święto szkoły

ŚWIĘTO SZKOŁY

Dnia
10 maja 2013 roku obchodziliśmy trzecią rocznicę nadania imienia szkole połączoną z "Dniem Europejskim". Tego dnia nie zabrakło gości i sympatyków naszej szkoły, m.in. rodziców, nauczycieli, dyrektora biura poselskiego Janusza Zemke, dyrektora SZEASu - pani Beaty Kowalskiej.

Do występów uczniów przygotowały panie: Halina Szulc, Karolina Lewandowska i Monika Czarniak. Wystrój szkoły, w tym plakaty o państwach europejskich przygotowali nauczyciele i uczniowie.

Nie zabrakło poczęstunku, w które przygotowanie włączyli się rodzice i pracownicy szkoły.

G:\zupelnie_nowa\images\rozkwitajacy-niebieski-kwiatek.gif
Pełny ekranWsteczPlayDalej